SIRONA DENTAL: Önceki adı Siemens Dental Systems olan Sirona, dünya çapında dental profesyonellere 130 yıldır hizmet vermektedir. Bugün dünyanın lider dental ekipman üreticilerinden biri olan Sirona’nın ismi “Alman Mühendisliği” ile eşanlamlı hale gelmiştir. 2300 çalışanı – özellikle Almanya ve A.B.D.’de – diş ünitleri, görüntüleme sistemleri, küçük klinik cihazlar ve başlıklar, hijyen sistemleri ve Cad/Cam sistemlerini içeren; A’dan Z’ye tüm dental cihaz ürün gamını geliştirmekte, üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir.

Sirona teknoloji yaratıcılığı ile Cad/Cam ve Dental X-ray alanında ismini tarihe yazmaktadır. Yenilikçi teknoloji, çözüm odaklı iş akışı, birinci sınıf ürün kalitesi ve know-how’ı ile 45,000’nin üzerinde hali hazırda çalışan dijital panoramik röntgen sistemi ,35.000’nin üzerinde Cad/Cam cihazı ile dental profesyonellerin aradığı marka olmuştur.

 Ülkemizde son 9 yıl distribütör vasıtasıyla temsil edilen SIRONA, 2011’in 2.Çeyreğinde ofis açarak bundan sonraki süreçte dental profesyonellere daha yakın, daha doğru ve daha hızlı hizmet prensibini gözetmektedir. İstanbul da ki showroom tüm ürünlerin demonstrasyonu Satış, Pazarlama ve Satış sonrası hizmetler konusunda deneyimli kadrosuyla tüm dental profesyonellere hizmet vermektedir.

Sirona dental muayenehaneler, klinikler ve laboratuarlar için çözümler anlamına gelir. Bu çözümler, sürekli en iyiyi daha da iyi yapmak için yeni yollar bulma ve müşterilerimize dental ürünler ve servisler konusunda en iyisini sunma çabamızın bir parçasıdır.

Her günün keyfinin çıkarın. Dental Ekipmanda Benzersiz Sistemler Uzmanı Sirona ile.