1978 yılında diş laboratuarı olarak başlayan iş hayatımız 1981 yılında aile büyüklerimizden Kaya Yaman ve Selami Yaman tarafından Merkez Diş Deposu unvanı ile kurulmuştur. Firmamız diş hekimleri ve diş teknisyenlerinin ihtiyaç duyduğu cihazları ve sarf malzemeleri üzerine, dünyada marka ve kalite olarak kendini ispat etmiş birçok üretici firma ile Türkiye distribütörü olarak ithalatını gerçekleştirmektedir. Distribütörü olduğumuz markaları ülkemizin farklı bölgelerindeki yerel diş depolarına toptan, ayrıca Ankara'da bulunan mağazamızda da perakende olarak satışa sunmaktadır.

Firmamızın kuruluşundan bugüne 30 yılı aşkın bir süre geçmiştir. Bu süre içerisinde öncelikli ilkelerimiz kaliteli ürün ve hizmet anlayışının yanında; İş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimize dürüstlük ve firma güveni anlayışı ile çalışmak olmuştur. Bu ilkeler doğrultusunda firmamızı daha da geliştirip ileri hedeflere ulaştırma heyecanı içerisinde olacağız.

Kuruluşumuzdan bu güne firmamıza vermiş olduğunuz desteğinizden dolayı tüm iş ortaklarımıza firmamız adına teşekkür ederiz. Sektör adına daha kazançlı ve sağlıklı günler dileğiyle.

 

MERKEZ DİŞ MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres: Ziya Gökalp Caddesi Dr. Mediha Eldem Sokak 38/1-2 Kızılay / ANKARA

Tel: 0312 430 19 76 - 430 19 95  Fax:0312 431 31 19 Mail: merkezdis@merkezdis.com.tr

Vergi Dairesi: ULUS - Vergi Dairesi No: 617 003 75 40